Vegan Vesi on maailma ajaloos pöördelisel aastat loodud vesi. Covid-19 kriis sundis paljud inimesed pikemaks ajaks töölt koju, võttes samal ajal ära meilt ühiskondlikud tegevused ja avalikud meelelahutused. Sellest tulenevalt olid paljud inimesed lõpuks sunnitud vaatama enda sisse ja mõtlema. Mõtlema, et “kes ma olen”, “mida ma teen”, “miks ma teen” jne.

Nende loetud kuude jooksul maailma rahvas ärkas, me kõik koos avastasime, et see mida me praegu teeme ei ole õige! See mida me teeme ei ole eetiline ega tervislik. Justkui nagu poleks meie süda õiges kohas.

Me avastasime, et tegelikult me armastame loodust, loomi ja elu. Seega otsustasime, et on vaja teha lõpp Suure Venna kummardamisele ja tema tegude õigustamisele, mis kahjustavad meie oma planeeti Maa. Vaja on tegutseda ja ohjad enda kätte haarata.

Sellest sündiski Vegan Vesi. Vesi, mis päästab meie planeedi. Vesi, mille tootmiseks pole tapetud ega väärkoheldud ühtki looma. Vesi, kuhu Suur Vend ei lisanud ühtki ühiskonda kontrollivat e-ainet. Vesi, mis ei sisalda allergijaid tekitavaid aineid nagu laktoos. Sellest tulenevalt võime julgelt väita, et tegu on palju parema, eetilisema ja tervislikuma veega kui kõik teised tavalised veed.

Seega, mis sa enam ootad. Aita meil levitada sõnumit, et #aegonkäes ja #veganvesipäästabmeid. Osta kast vegan vett meie e-poest nüüd ning ole osa millestki suuremast.